BaloNowe Życie – o projekcie.

Szanowni Państwo,

Coraz więcej osób rozumie, że otyłość nie jest problemem estetycznym – to olbrzymi problem zdrowotny. Coraz więcej z nich zwraca się do mnie licząc na skuteczną pomoc – z tego miejsca bardzo dziękuję za zaufanie.
Większość z osób zgłaszających się na wizytę przed założeniem balonu lub przychodząca bezpośrednio do szpitala na sam zabieg  ma te same wątpliwości, lęki i pragnienia.

Balon żołądkowy to najważniejszy, ale nie jedyny element leczenia. To staram się przekazać każdemu pacjentowi. Chcesz osiągnąć trwały sukces- jest to możliwe, ale łatwo nie będzie – konieczna jest współpraca z dietetykiem i zwiększenie aktywności fizycznej.
Balon + zmiana nawyków żywieniowych + aktywność fizyczna to pełna recepta na sukces w odchudzaniu.

Ogólnodostępna wiedza o balonie żołądkowym,  często nie jest weryfikowana merytorycznie, część z informacji jest nieobiektywna, część nieprofesjonalna lub nieaktualna.  Stąd mój pomysł na projekt informacyjny – BaloNOWE Życie.
Co to takiego?
Przez 18 miesięcy będziecie mogli śledzić losy moich dwóch Pacjentek – Ani i Agaty, którym postaramy się pomóc zgubić zbędne kilogramy.
Pokażemy jak pracujemy z naszymi pacjentami – zobaczycie jak wygląda pobyt w szpitalu, pierwsze dni z balonem, praca z naszą nieocenioną panią dietetyk – Izą Nowak, sukcesy i trudne momenty podczas terapii.
Do projektu zaangażowaliśmy również Avete – klinikę specjalizującą się w rehabilitacji, fizjoterapii i medycznym treningu personalnym. Specjaliści Kliniki stworzą dedykowany program aktywności fizycznej dla Ani i Agaty.
Nasze pacjentki będą więc miały możliwość skorzystania z idealnego projektu dającego nadzieję na sukces.
Czy im się uda? Bardzo im kibicuję, ale sam jestem ciekawy. 😉
Dziewczyny mają swoje obowiązki, rodziny, pracę zawodową. Czy wystarczy im wytrwałości i czasu? Oby tak było, bo wiem jak bardzo im na tym zależy. Zapraszam do śledzenia ich losów na FB- BaloNowe Życie oraz na mojej stronie www.michalspychalski.com . Znajdziecie tam relacje pacjentek z kolejnych etapów terapii, profesjonalne porady dietetyczne, medyczne oraz fizjoterapeutów i trenerów personalnych Avete.
Przed Agatą i Anią ciężka praca, ale wszyscy głęboko wierzymy w ich sukces!

dr n. med. Michał Spychalski

Komentarze