Kilka słów o mnie – Agata.

Agata, lat 30

Nadwaga towarzyszy mi od lat. Jako dziecko borykałam się z nadprogramowymi kilogramami i niestety borykam się z nimi do dziś. Próbowałam wielu rozwiązań, które miały to zmienić. Walcząc o szczupłą sylwetkę przeszłam chyba wszystkie dostępne diety z lepszymi i gorszymi skutkami.
Próbowałam sama na własną rękę układać jadłospisy, wspomagać się cudownymi lekami zakupionymi w aptece. Niestety mój problem nie znikł. Mimo usilnej motywacji w dążeniu do szczupłej figury problem pozostał i nic się nie zmieniło.

Tym, co mnie gubi w dążeniu do upragnionego celu jest wieczorne podjadanie. 🙁 Obecnie żyje w biegu, moje posiłki są nieregularne co rzutuje na cały obraz mojej osoby- samopoczucie oraz wygląd. Dodatkowo zajadam stres, co również wpływa na brak efektów podczas diety.

Jestem zdeterminowana, aby osiągnąć swój cel.
Motywacja? Życie w zdrowiu i realizowaniu marzeń, które blokuje moja nadwaga. Za nadprogramowe kilogramy zapłaciłam utratą zdrowia i spowodowanymi za dużą masą ciała problememi z kręgosłupem.

Szczupła sylwetka pozwoli mi odzyskać zdrowie na którym w dniu dzisiejszym zależy mi najbardziej, oraz żyć tak jak chcę- bez ograniczeń!

Moim zdaniem wszystko zaczyna się w głowie- zmiana myślenia, nastawienie na dietę, ćwiczenia i widoczne efekty 🙂 Dla mnie to jest właśnie ten czas aby kolejny raz podjąć wyzwanie i dotrzeć do miejsca w którym zawsze chciałam być 🙂 Tym razem bez wymówek i powtarzania, że i tak mi się nie uda. Oczywiście, że się da!

Wystarczy chcieć i dziś jestem pewna, że to właśnie jest mój cel 🙂
Trzymacie za mnie kciuki bo wiem że tym razem się uda!

Komentarze